OBÓZ - BASKETMANIA CAMP RISNG STARS 2.07 - 8.07.2023

Przedstawiamy ofertę 11 edycji obozu koszykarskiego Basketmania Camp Rising Stars, który odbywać się będzie przez 7 dni od 2.07.2023 do 8.07.2023 i przeznaczony będzie dla chłopców oraz dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: I. 2005r. – 2008r. II. 2009r. – 2011r. oraz III. 2012r. – 2015r. W poniższym planie przedstawiamy możliwość spędzenia koszykarskich wakacji na najwyższym poziomie organizacyjnym dla młodych koszykarzy, gdzie łączymy ze sobą treningi koszykarskie pod okiem trenerów z ligą letnią i dobrą zabawą z koszykówką w tle. W trakcie trwania obozu koszykarskiego czekają nas również dodatkowe zajęcia, takie jak spotkanie z dietetykiem , psychologiem sportowym oraz specjalnie zaproszoną na obóz gwiazdą koszykarską. Do tej pory nasz camp koszykarski odwiedzili: Adam WaczyńskiKrzysztof SzubargaMichael HicksKacper RadwańskiMagdalena ZientaraKinga BandykZbyszek Bytomski SKM, czarujący nas trikami koszykarskimi Mieszko Włodarczyk, czy fruwający nad koszami Mariusz Szwed. Camp Obóz koszykarski Rising Stars, to gwarancja postępu i pewnego rozwoju koszykarskiego pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która przez cały czas trwania obozu dostępne jest dla uczestników. Nasz obóz koszykarski pokochają miłośnicy koszykówki. Czas na pierwszy wakacyjny gwizdek!

Termin obozu koszykarskiego: 2.07.2023 – 8.07.2023
Grupy wiekowe: 
I. 2006r. – 2008r. II. 2009r. – 2011r. III. 2012 – 2015
Skierowany: 
chłopcy oraz dziewczęta
Ilość miejsc:
 64 uczestników 
Miejsce: 
ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin Ośrodek ZKiW
Dojazd: 
we własnym zakresie
Cena:  1990zł  OFERTA FIRST MINUTE DO 28.02.2023 – 1590zł

Gwarantujemy: 6 noclegów, pełne wyżywienie z wodą na cały dzień, codzienna opiekę medyczną, zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenie NNW, profesjonalną opiekę pedagogiczną i trenerską, realizację poniższego programu, ognisko integracyjne, 24h dostęp do hali, 2 konsole PS4, koszulkę i obozowy strój koszykarski ICON Sportswear

1 DZIEŃ 2.07.2023

10:00 – 12:00 Rejestracja uczestników, zakwaterowanie, wyposażenie każdego uczestnika w dwustronny strój treningowy, t-shirt obozowy oraz akcesoria Basketmania Camp
12:00 Spotkanie organizacyjne z omówieniem regulaminu i panujących zasad na obozie, podział na grupy (hala sportowa)
12:30 Start ligi NBA 2K – omówienie regulaminu i zasad
12:45 Obiad
13:30 – 14:45 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Mariusz)
14:45 – 16:00 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Mariusz)
16:00 – 17:15 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Mariusz)
17:45 Kolacja 
18:15 Opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
18:30 – 19:45 Trening hala grupa A (trener Sławek, asystent Dominika)
19:45 – 20:05 Rolowanie trener Mariusz
19:45 – 21:00 Trening hala grupa B (trener Sławek, asystent Dominika)
21:00 – 21:20 Rolowanie trener Mariusz
21:00 – 22:15 Trening hala grupa C (trener Sławek, asystent Dominika)
22:15 – 22:25 R
olowanie trener Mariusz
22:45 Cisza nocna
* Sławek dyżur 

2 DZIEŃ 3.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trener Mariusz) 
7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie – informacja o podziale na grupy
Grupa A
9:00 – 10:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
11:00 Wyjście do sklepu
12:30 Obiad
13:30 – 15:00 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Sławek)
Grupa B
9:00 Wyjście do sklepu
10:30 – 12:00 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
12:30 Obiad
15:00 – 16:30 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Sławek)
Grupa C
9:00 Wyjście do sklepu
12:00 – 13:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
14:00 Obiad
16:30 – 18:00 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Sławek)
18:00 – 18:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro 
18:30 Grill/ognisko
20:00 Koszykarski wieczór filmowy
22:30 Cisza nocna
* Jarek dyżur

3 DZIEŃ 4.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trener Sławek) 
7:45 Pobudka

Grupa A
8:00 – Śniadanie 
9:00 – 10:15 Trening hala (trenerka Dominika, asystent Mariusz, Sławek)
12:30 Obiad 
16:00 – 17:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
18:30 Kolacja
19:30 – 20:30 Trening hala (trener Dominika, asystent Sławek)
Grupa B
8:15 Śniadanie
10:15 – 11:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Sławek, Dominika)
12:30 Obiad
17:00 – 18:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
18:30 Kolacja
20:30 – 21:30 Trening hala (trener Sławek, asystent Mariusz)
Grupa C
8:30 Śniadanie
11:30 – 12:45 Trening hala (trener Sławek, asystent Mariusz, Dominika)
13:00 Obiad
18:00 
– 19:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
19:30 Kolacja
21:30 – 22:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)

15:00 – 16:00 Spotkanie z Gwiazdą Basketmania Camp  – Reprezentantem Polski w koszykówce 3X3 Pawłem Pawłowskim
18:00 – 18:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
* Dominika dyżur

 

4 DZIEŃ 5.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trener Jarek) 
7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie – informacja o podziale na grupy
Grupa A
9:00 – 10:15 Trening hala (trener Dominika, asystent Mariusz)
11:00 Wyjście do sklepu
12:30 Obiad

Grupa B
9:00 Wyjście do sklepu
10:15 – 11:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
12:30 Obiad

Grupa C
9:00 Wyjście do sklepu
11:30 – 12:45 Trening hala (trener Sławek, asystent Dominika)
13:00 Obiad

14:00 Wyjazd do Cinema City – 
MARVEL Strażnicy Galaktyki 
18:30 Kolacja
18:30 – 19:00 Opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 
Draft Basketmania Camp – ogłoszenie składów drużyn
21:00 Basketmania Three-Point Shootout
22:30 Cisza nocna
* Mariusz dyżur

5 DZIEŃ 6.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trenerka Dominika) 
7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
9:00 Wyjazd
10:30 – 13:30 Wyjazd do Aquaparku 
13:30 – 15:00 Odpoczynek nad morzem (bez kąpieli) – prowiant
17:00 Obozowa liga letnia
18:00 Obozowa liga letnia 
19:00 Kolacja 
19:00 Obozowa liga letnia (kolacja po meczu)
19:00 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 Obozowa liga letnia 
22:30 Cisza nocna
* Sławek dyżur

6 DZIEŃ 7.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trenerka Mariusz) 
7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
9:00 Wyjście do Barokowego Zespołu Parkowego(młodsza grupa)
9:00 Obozowa liga letnia S1 Węże – Diabły
10:00 Obozowa liga letnia S2 Tygrysy – Spartanie 
11:00 Obozowa liga letnia S3 Lwy – Piraci
12:00 Obozowa liga letnia S4 Diabły – Spartanie
13:00 Obozowa liga letnia S5 Piraci – Tygrysy (obiad po meczu)
13:00 Obiad
14:00 
Wyjście do Barokowego Zespołu Parkowego(starsza grupa)
14:00 Obozowa liga letnia M1 Żółwie – Wojownicy 
15:00 Obozowa liga letnia M2 Słodziaki – Zawodowcy 
16:00 Obozowa liga letnia M3 Wojownicy – Zawodowcy 
17:00 Obozowa liga letnia M4 Żółwie – Słodziaki 
18:00 Obozowa liga letnia S6 Węże – Diabły 
19:00 Kolacja 
19:00 Obozowa liga letnia S7 Lwy – Piraci (kolacja po meczu) 
19:00 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 Obozowa liga letnia S8 Tygrysy – Węże
21:00 Obozowa liga letnia S9 Spartanie – Piraci 
22:30 Cisza nocna
* Jarek, Sławek dyżur

7 DZIEŃ 8.07.2023

6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trenerka Dominika) 
7:45 Pobudka
Grupa A
8:00 Śniadanie 
9:00 – 10:30 Trening 
10:30 – 11:30 Sprzątanie pokojów, pakowanie
13:00 Obiad
Grupa B
8:15 Śniadanie
10:30 – 12:00 Trening 
12:30 – 13:30 
Sprzątanie pokojów, pakowanie
13:30 Obiad
Grupa C
8:30 Śniadanie
10:30 – 11:30 
Sprzątanie pokojów, pakowanie
12:00 – 13:30 Trening 
14:00 Obiad
14:30 – 16:00 Wykwaterowanie/powrót do domu



    OBÓZ - BASKETMANIA CAMP RISNG STARS 30.07 - 5.08.2023

    Przedstawiamy ofertę 11 edycji obozu koszykarskiego Basketmania Camp Rising Stars, który odbywać się będzie przez 7 dni od 30.07.2023 do 5.08.2023 i przeznaczony będzie dla chłopców oraz dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: I. 2006r. – 2008r. II. 2009-2011 oraz III. 2012r. – 2015r. W poniższym planie przedstawiamy możliwość spędzenia koszykarskich wakacji na najwyższym poziomie organizacyjnym dla młodych koszykarzy, gdzie łączymy ze sobą treningi koszykarskie pod okiem trenerów z ligą letnią i dobrą zabawą z koszykówką w tle. W trakcie trwania obozu koszykarskiego czekają nas również dodatkowe zajęcia, takie jak spotkanie z dietetykiem , psychologiem sportowym oraz specjalnie zaproszoną na obóz gwiazdą koszykarską. Do tej pory nasz camp koszykarski odwiedzili: Adam WaczyńskiKrzysztof SzubargaMichael HicksKacper RadwańskiMagdalena ZientaraKinga BandykZbyszek Bytomski SKM, czarujący nas trikami koszykarskimi Mieszko Włodarczyk, czy fruwający nad koszami Mariusz Szwed. Camp Obóz koszykarski Rising Stars, to gwarancja postępu i pewnego rozwoju koszykarskiego pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która przez cały czas trwania obozu dostępne jest dla uczestników. Nasz obóz koszykarski pokochają miłośnicy koszykówki. Czas na pierwszy wakacyjny gwizdek!

    Termin obozu koszykarskiego: 30.07.2023 – 5.08.2023
    Grupy wiekowe: 
    I. 2006r. – 2008r. II. 2009r. – 2011r. III. 2012 – 2015
    Skierowany: 
    chłopcy oraz dziewczęta
    Ilość miejsc:
     64 uczestników 
    Miejsce: 
    ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin Ośrodek ZKiW
    Dojazd: 
    we własnym zakresie
    Cena:  1990zł  OFERTA FIRST MINUTE DO 28.02.2023 – 1590zł

    Gwarantujemy: 6 noclegów, pełne wyżywienie z wodą na cały dzień, codzienna opiekę medyczną, zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenie NNW, profesjonalną opiekę pedagogiczną i trenerską, realizację poniższego programu, ognisko integracyjne, 24h dostęp do hali, 2 konsole PS4, koszulkę i obozowy strój koszykarski ICON Sportswear

    1 DZIEŃ 30.07.2023

    10:00 – 12:00 Rejestracja uczestników, zakwaterowanie, wyposażenie każdego uczestnika w dwustronny strój treningowy, t-shirt obozowy oraz akcesoria Basketmania Camp
    12:00 Spotkanie organizacyjne z omówieniem regulaminu i panujących zasad na obozie, podział na grupy (hala sportowa)
    12:30 Start ligi NBA 2K – omówienie regulaminu i zasad
    12:45 Obiad
    13:30 – 14:45 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Mariusz)
    14:45 – 16:00 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Mariusz)
    16:00 – 17:15 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Mariusz)
    17:45 Kolacja 
    18:15 Opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
    18:30 – 19:45 Trening hala grupa A (trener Sławek, asystent Dominika)
    19:45 – 20:05 Rolowanie trener Mariusz
    19:45 – 21:00 Trening hala grupa B (trener Sławek, asystent Dominika)
    21:00 – 21:20 Rolowanie trener Mariusz
    21:00 – 22:15 Trening hala grupa C (trener Sławek, asystent Dominika)
    22:15 – 22:25 R
    olowanie trener Mariusz
    22:45 Cisza nocna
    * Sławek dyżur 

    2 DZIEŃ 31.07.2023

    6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trener Mariusz) 
    7:45 Pobudka
    8:00 Śniadanie – informacja o podziale na grupy
    Grupa A
    9:00 – 10:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
    11:00 Wyjście do sklepu
    12:30 Obiad
    13:30 – 15:00 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Sławek)
    Grupa B
    9:00 Wyjście do sklepu
    10:30 – 12:00 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
    12:30 Obiad
    15:00 – 16:30 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Sławek)
    Grupa C
    9:00 Wyjście do sklepu
    12:00 – 13:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
    14:00 Obiad
    16:30 – 18:00 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Sławek)

    18:00 – 18:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro 
    18:30 Grill/ognisko
    20:00 Koszykarski wieczór filmowy
    22:30 Cisza nocna
    * Dominika dyżur

    3 DZIEŃ 1.08.2023

    7:45 Pobudka
    Grupa A
    8:00 – Śniadanie 
    9:00 – 10:15 Trening hala (trenerka Dominika, asystent Mariusz, Sławek)
    12:30 Obiad 
    16:00 – 17:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
    18:30 Kolacja
    19:30 – 20:30 Trening hala (trener Dominika, asystent Sławek)
    Grupa B
    8:15 Śniadanie
    10:15 – 11:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Sławek, Dominika)
    12:30 Obiad
    17:00 – 18:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
    18:30 Kolacja
    20:30 – 21:30 Trening hala (trener Sławek, asystent Mariusz)
    Grupa C
    8:30 Śniadanie
    11:30 – 12:45 Trening hala (trener Sławek, asystent Mariusz, Dominika)
    13:00 Obiad
    18:00 
    – 19:00 Trening hala (trener Paweł Pawłowski, asystent Jarek)
    19:30 Kolacja
    21:30 – 22:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)

    15:00 – 16:00 Spotkanie z Gwiazdą Basketmania Camp  – Reprezentantem Polski w koszykówce 3X3 Pawłem Pawłowskim
    18:00 – 18:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro

    * Jarek dyżur

     

    4 DZIEŃ 2.08.2023

    6:30 – 7:30 Trening rzutowy dla chętnych (trener Sławek) 
    7:45 Pobudka
    8:00 Śniadanie – informacja o podziale na grupy
    Grupa A
    9:00 – 10:15 Trening hala (trener Dominika, asystent Mariusz)
    11:00 Wyjście do sklepu
    12:30 Obiad

    Grupa B
    9:00 Wyjście do sklepu
    10:15 – 11:30 Trening hala (trener Mariusz, asystent Jarek)
    12:30 Obiad

    Grupa C
    9:00 Wyjście do sklepu
    11:30 – 12:45 Trening hala (trener Sławek, asystent Dominika)
    13:00 Obiad

    14:00 Wyjazd do Cinema City – 
    JURASSIC WORLD DOMINION
    18:30 Kolacja
    18:30 – 19:00 Opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
    20:00 
    Draft Basketmania Camp – ogłoszenie składów drużyn
    21:00 Basketmania Three-Point Shootout
    22:30 Cisza nocna
    * Dominika dyżur

    5 DZIEŃ 3.08.2023

    7:45 Pobudka
    8:00 Śniadanie
    9:00 Wyjście do Barokowego Zespołu Parkowego(młodsza grupa)
    9:00 Obozowa liga letnia S1 Węże – Diabły
    10:00 Obozowa liga letnia S2 Tygrysy – Spartanie 
    11:00 Obozowa liga letnia S3 Lwy – Piraci
    12:00 Obozowa liga letnia S4 Diabły – Spartanie
    13:00 Obozowa liga letnia S5 Piraci – Tygrysy (obiad po meczu)
    13:00 Obiad
    14:00 
    Wyjście do Barokowego Zespołu Parkowego(starsza grupa)
    14:00 Obozowa liga letnia M1 Żółwie – Wojownicy 
    15:00 Obozowa liga letnia M2 Słodziaki – Zawodowcy 
    16:00 Obozowa liga letnia M3 Wojownicy – Zawodowcy 
    17:00 Obozowa liga letnia M4 Żółwie – Słodziaki 
    18:00 Obozowa liga letnia S6 Węże – Diabły 
    19:00 Kolacja 
    19:00 Obozowa liga letnia S7 Lwy – Piraci (kolacja po meczu) 
    19:00 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
    20:00 Obozowa liga letnia S8 Tygrysy – Węże
    21:00 Obozowa liga letnia S9 Spartanie – Piraci 
    22:30 Cisza nocna
    * Sławek dyżur

    6 DZIEŃ 4.08.2023

    7:45 Pobudka
    8:00 Śniadanie
    9:00 Wyjazd
    10:30 – 13:30 Wyjazd do Aquaparku
    13:30 – 15:00 Odpoczynek nad morzem (bez kąpieli) – prowiant
    17:00 Obozowa liga letnia
    18:00 Obozowa liga letnia 
    19:00 Kolacja 
    19:00 Obozowa liga letnia (kolacja po meczu)
    19:00 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
    20:00 Obozowa liga letnia 
    22:30 Cisza nocna
    * Mariusz dyżur

    7 DZIEŃ 5.08.2023

    7:45 Pobudka
    Grupa A
    8:00 Śniadanie 
    9:00 – 10:30 Trening 
    10:30 – 11:30 Sprzątanie pokojów, pakowanie
    13:00 Obiad
    Grupa B
    8:15 Śniadanie
    10:30 – 12:00 Trening 
    12:30 – 13:30 
    Sprzątanie pokojów, pakowanie
    13:30 Obiad
    Grupa C
    8:30 Śniadanie
    10:30 – 11:30 
    Sprzątanie pokojów, pakowanie
    12:00 – 13:30 Trening 
    14:00 Obiad
    14:30 – 16:00 Wykwaterowanie/powrót do domu



      Szybka nawigacja