I. OBÓZ – BASKETMANIA CAMP RISNG STARS 2022

Przedstawiamy ofertę 10 edycji obozu koszykarskiego Basketmania Camp Game Time, który odbywać się będzie przez 8 dni od 30.07.2022 do 7.08.2022 i przeznaczony będzie dla chłopców oraz dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: I. 2005r. – 2007r. oraz II. 2008r. – 2012r. W poniższym planie przedstawiamy możliwość spędzenia koszykarskich wakacji na najwyższym poziomie organizacyjnym dla młodych koszykarzy, gdzie łączymy ze sobą treningi koszykarskie pod okiem trenerów z ligą letnią i dobrą zabawą z koszykówką w tle. W trakcie trwania obozu koszykarskiego czekają nas również dodatkowe zajęcia, takie jak spotkanie z dietetykiem , psychologiem sportowym oraz specjalnie zaproszoną na obóz gwiazdą koszykarską. Do tej pory nasz camp koszykarski odwiedzili: Adam Waczyński, Krzysztof Szubarga, Michael Hicks, Kacper Radwański, Magdalena Zientara, Kinga Bandyk, Zbyszek Bytomski SKM, czarujący nas trikami koszykarskimi Mieszko Włodarczyk, czy fruwający nad koszami Mariusz Szwed. Camp Obóz koszykarski Rising Stars, to gwarancja postępu i pewnego rozwoju koszykarskiego pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która przez cały czas trwania obozu dostępne jest dla uczestników. Nasz obóz koszykarski pokochają miłośnicy koszykówki. Czas na pierwszy wakacyjny gwizdek!

Termin obozu koszykarskiego: 9.07.2022 – 16.07.2022
Grupy wiekowe:
I. 2005r. – 2007r. II. 2008r. – 2011r. III. 2012 – 2013
Skierowany:
chłopcy oraz dziewczęta
Ilość miejsc:
64 uczestników
Miejsce:
ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin Ośrodek ZKiW
Dojazd:
we własnym zakresie
Cena: 1690zł – do 31.12.2021 w ofercie FIRST MINUTE cena 1290zł

Gwarantujemy: 7 noclegów, pełne wyżywienie z wodą na cały dzień, codzienna opiekę medyczną, zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenie NNW, profesjonalną opiekę pedagogiczną i trenerską, realizację poniższego programu, ognisko integracyjne, 24h dostęp do hali, 2 konsole PS4, koszulkę i obozowy strój koszykarski ICON Sportswear

1 DZIEŃ 9.07.2022

9:30 – 12:00 rejestracja uczestników, zakwaterowanie, wyposażenie każdego uczestnika w dwustronny strój treningowy, t-shirt obozowy oraz akcesoria Basketmania Camp
12:00 spotkanie organizacyjne z omówieniem regulaminu i panujących zasad na obozie
12:30 start ligi NBA 2K – omówienie regulaminu i zasad
12:45 obiad
13:30 – 14:45 trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Sławek)
14:45 – 16:00 trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Sławek)
16:00 – 17:15 trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Sławek)
17:45 kolacja
18:15 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
18:30 – 19:30 trening hala grupa A (trener Sławek, asystent Przemek)
19:30 – 20:30 trening hala grupa B (trener Sławek, asystent Przemek)
20:30 – 21:30 trening hala grupa C (trener Sławek, asystent Przemek)
22:30 cisza nocna

2 DZIEŃ 10.07.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
Grupa A
9:00 – 10:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
11:00 Wyjście do sklepu
Grupa B
9:00 Wyjście do sklepu
10:30 – 12:00 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
Grupa C
9:00 Wyjście do sklepu
12:00 – 13:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
14:00 Obiad
15:00 – 16:30 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Sławek)
16:30 – 18:00 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Sławek)
18:00 – 19:30 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Sławek)
19:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 Grill/ognisko
22:30 Cisza nocna

3 DZIEŃ 11.07.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
Grupa A
9:00 – 10:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
11:00 – 12:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
13:00 Obiad
Grupa B
9:00 – 10:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
10:30 – 12:00 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
13:30 Obiad
Grupa C
10:00 – 11:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
12:00 – 13:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
14:00 Obiad
14:00 – 15:30 Trening hala grupa A (trener Jarek, asystent Sławek)
15:30 – 17:00 Trening hala grupa B (trener Jarek, asystent Sławek)
17:00 – 18:30 Trening hala grupa C (trener Jarek, asystent Sławek)
19:00 Kolacja
19:30 Opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 Konkurs – Basketmania Camp Skills Challenge
22:30 Cisza nocna

4 DZIEŃ 12.07.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
Grupa A
9:00 – 10:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
11:00 – 12:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
Grupa B
9:00 – 10:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
10:30 – 12:00 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
Grupa C
10:00 – 11:00 Lekcje angielskiego z koszykarskim akcentem
12:00 – 13:30 Trening hala (trener Przemek, asystent Jarek)
13:15 Obiad
14:00 Wyjazd
14:50 CinemaCity seans filmowy
19:00 Kolacja
19:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 Konkurs – Basketmania Shooting Stars
22:30 Cisza nocna

5 DZIEŃ 13.07.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
10:00 obozowa liga letnia Piraci – Spartanie
11:00 obozowa liga letnia Tygrysy – Lwy
12:00 obozowa liga letnia Dziki – Lwy
13:00 obozowa liga letnia Spartanie – Tygrysy
14:00 Obiad
15:00 obozowa liga letnia Diabły – Piraci
17:00 Szkolenie z zasad prawidłowego odżywiania z dietetykiem
19:00 Kolacja
19:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
20:00 obozowa liga letnia Piraci – Dziki
21:00 obozowa liga letnia Tygrysy – Diabły
22:30 cisza nocna

6 DZIEŃ 14.07.2022

8:30 pobudka
9:00 śniadanie
9:30 wyjazd
11:00 – 14:00 Aquapark
14:30 Obiad
15:00 -16:30 Odpoczynek nad morzem (bez kąpieli)
17:00 powrót
18:00 kolacja
18:30 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
19:00 szkolenie z przygotowania wideo do meczu
20:30 obozowa liga letnia Diabły – Dziki
22:30 cisza nocna

7 DZIEŃ 15.07.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 obozowa liga letnia Lwy – Spartanie
10:00 obozowa liga letnia Dziki – Spartanie
11:00 obozowa liga letnia Piraci – Tygrysy
12:00 obozowa liga letnia Diabły – Lwy
13:00 obozowa liga letnia Tygrysy – Dziki
14:30 obiad
16:00 szkolenie z podstaw psychologii w sporcie
18:00 obozowa liga letnia Lwy – Piraci
19:00 opieka medyczna pok. pielęgniarki I piętro
19:30 Kolacja
20:30 obozowa liga letnia Spartanie – Diabły
22:30 cisza nocna

*organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

8 DZIEŃ 16.07.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie grupa A
9:00 – 10:30 Trening grupa A
10:30 – 12:00 Trening grupa B
12:00 – 13:30 Trening grupa C
14:00 Obiad
14:30 – 16:00 Wykwaterowanie/powrót do domu

II. OBÓZ – BASKETMANIA CAMP GAME TIME 2022

Głodni gry?! To świetnie trafiliście, bo na tej edycji obozu do rywalizacji przystępujemy praktycznie od pierwszego dnia. Draft, przydział do jednego

Termin obozu koszykarskiego: 30.07.2022 – 8.08.2022
Skierowany:
chłopcy oraz dziewczęta
Ilość miejsc:
64 uczestników
Miejsce:
ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin Ośrodek ZKiW
Dojazd:
we własnym zakresie
Cena: 1690zł – do 31.12.2021 w ofercie FIRST MINUTE cena 1290zł

Gwarantujemy: 8 noclegów, pełne wyżywienie z wodą na cały dzień, codzienna opiekę medyczną, zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenie NNW, profesjonalną opiekę pedagogiczną i trenerską, realizację poniższego programu, ognisko integracyjne, 24h dostęp do hali, 2 konsole PS4, koszulkę i obozowy strój koszykarski ICON Sportswear

1 DZIEŃ 30.07.2022

9:30 – 12:00 rejestracja uczestników, zakwaterowanie, wyposażenie każdego uczestnika w strój koszykarski Basketmania Camp Game Time, t-shirt obozowy oraz akcesoria Basketmania Camp
12:00 spotkanie organizacyjne z omówieniem regulaminu obozu i panujących zasad na obozie
12:30 start ligi NBA 2K – omówienie regulaminu i zasad
12:45 – obiad
14:00 – 15:15 trening hala grupa A
15:15 – 16:30 trening hala grupa B
16:30 – 17:45 trening hala grupa C
18:30 spotkanie integracyjne grill/ognisko
21:00 Draft Basketmania Camp Game Time
22:30 cisza nocna

2 DZIEŃ 1.08.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
9:00 – 10:30 Chicago vs Atlanta
10:30 – 12:00 Boston vs Golden State
12:00 – 13:30 Los Angeles vs Phoenix
13:30 – 15:00 New York vs Brooklyn
15:00 – 16:30 Chicago vs Golden State
16:30 – 18:00 Atlanta vs Phoenix
18:00 – 19:30 Boston vs Brooklyn
19:30 – 21:00 Los Angeles vs New York
21:00 – 22:30 Hala dostępna dla uczestników
22:30 Cisza nocna

3 DZIEŃ 2.08.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
9:00 – 10:30 Chicago vs Phoenix
10:30 – 12:00 Golden State vs Brooklyn
12:00 – 13:30 Atlanta vs New York
13:30 – 15:00 Boston vs Los Angeles
15:00 – 16:30 Chicago vs Brooklyn
16:30 – 18:00 Phoenix vs New York
18:00 – 19:30 Golden State vs Los Angeles
19:30 – 21:00 Atlanta vs Boston
21:00 – 22:30 Hala dostępna dla uczestników
22:30 Cisza nocna

4 DZIEŃ 3.08.2022

7:45 Pobudka
8:00 Śniadanie
9:00 – 10:30 Chicago vs New York
10:30 – 12:00 Brooklyn vs Los Angeles
12:00 – 13:30 Phoenix vs Boston
13:30 – 15:00 Golden State vs Atlanta
15:00 – 16:30 Chicago vs Los Angeles
16:30 – 18:00 New York vs Boston
19:00 – 20:30 Basketmania Game Time All Star – Konkurs rzutów za 3 punkty
20:30 – 21:30 Basketmania Game Time All Star – Konkurs wsadów
21:30 – 23:00 Mecz Pierwszoroczniacy vs Drugoroczniacy
23:00 Cisza nocna

5 DZIEŃ 4.08.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 – 10:30 Brooklyn vs Atlanta
10:30 – 12:00 Phoenix vs Golden State
12:00 – 13:30 Chicago vs Boston
13:30 – 15:00 Los Angeles vs Atlanta
15:00 – 16:30 New York vs Golden State
16:30 – 18:00 Brooklyn vs Phoenix
19:00 – mecz Basketmania All Star Game
22:30 cisza nocna

6 DZIEŃ 5.08.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 – 10:30 I runda PO mecz nr 1 – 1 miejsce vs 8 miejsce
10:30 – 12:00 I runda PO mecz nr 1 – 2 miejsce vs 7 miejsce
12:00 – 13:30 I runda PO mecz nr 1 – 3 miejsce vs 6 miejsce
13:30 – 15:00 I runda PO mecz nr 1 – 4 miejsce vs 5 miejsce
15:00 – 16:30 I runda PO mecz nr 2 – 1 miejsce vs 8 miejsce
16:30 – 18:00 I runda PO mecz nr 2 – 2 miejsce vs 7 miejsce
18:00 – 19:30 I runda PO mecz nr 2 – 3 miejsce vs 6 miejsce
19:30 – 21:00 I runda PO mecz nr 2 – 4 miejsce vs 5 miejsce
21:00 – 22:30 hala dostępna dla uczestników
22:30 cisza nocna

7 DZIEŃ 6.08.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 – 10:30 I runda PO mecz nr 3 – 1 miejsce vs 8 miejsce
10:30 – 12:00 I runda PO mecz nr 3 – 2 miejsce vs 7 miejsce
12:00 – 13:30 I runda PO mecz nr 3 – 3 miejsce vs 6 miejsce
13:30 – 15:00 I runda PO mecz nr 3 – 4 miejsce vs 5 miejsce
15:00 – 16:30 II runda PO mecz nr 1 zwycięzcy par 1-8 vs 4-5
16:30 – 18:00 II runda PO mecz nr 1 zwycięzcy par 2-7 vs 3-6
18:00 – 19:30 II runda PO mecz nr 1 przegrani par 1-8 vs 4-5
19:30 – 21:00 II runda PO mecz nr 1 przegrani par 2-7 vs 3-6
21:00 – 22:30 hala dostępna dla uczestników
22:30 cisza nocna

8 DZIEŃ 7.08.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 – 10:30 II runda PO mecz nr 2 zwycięzcy par 1-8 vs 4-5
10:30 – 12:00 II runda PO mecz nr 2 zwycięzcy par 2-7 vs 3-6
12:00 – 13:30 II runda PO mecz nr 2 przegrani par 1-8 vs 4-5
13:30 – 15:00 II runda PO mecz nr 2 przegrani par 2-7 vs 3-6
15:00 – 16:30 II runda PO mecz nr 3 zwycięzcy par 1-8 vs 4-5
16:30 – 18:00 II runda PO mecz nr 3 zwycięzcy par 2-7 vs 3-6
18:00 – 19:30 mecz o miejsce 7-8
19:30 – 21:00 mecz nr 1 o miejsca 3-4
21:00 – 22:30 mecz nr 1 o miejsce 1-2
22:30 cisza nocna

9 DZIEŃ 8.08.2022

7:45 pobudka
8:00 śniadanie
9:00 – 10:30 mecz o miejsce 5-6
10:30 – 12:00 mecz nr 2 o miejsce 3-4
12:00 – 13:30 mecz nr 2 o miejsce 1-2
16:00 – 17:30 mecz nr 3 o miejsce 1-2

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI UCZESTNIKÓW I UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI